Natur og Ungdoms landsstyre

Landsstyret er det øverste organet i Natur og Ungdom mellom landsmøtene. Landsstyret består av en representant for hvert fylke, og leder for Natur og Ungdom sitter som leder for landsstyret.

Klikk på bildene for større utgaver. Bildene kan brukes fritt (CC-BY-SA), men ta kontakt på info@nu.no for å få vite hvilken fotograf som skal krediteres.

Troms og Finnmark:
Jon Benjamin Haavie
Epost: tromsmark@nu.no
Mobil: 455 13 609

Nordland:
Theo Amandus Krogstad
Epost: nordland@nu.no
Mobil: 941 51 085

Trøndelag:
Frida Woie Alstadheim
Epost: trondelag@nu.no
Mobil: 450 96 577

Møre og Romsdal:
Håvard Brændeland
Epost: moreogromsdal@nu.no
Mobil: 468 52 498

Vestland:
Edith Amalie Lindtner
Epost: vestland@nu.no
Mobil: 480 97 247

Rogaland:
Aurora Kallevåg
Epost: rogaland@nu.no
Mobil: 986 51 952

Agder:
Mirijam Goepel 
Epost: agder@nu.no
Mobil: 960 14 107

Vestfold og Telemark:
Jenny Skatvedt
Epost: vestmark@nu.no
Mobil: 970 00 709

Viken:
Zofia Losoa
Epost: viken@nu.no


Oslo:
Joni Fagerheim Lundevall
Epost: Oslo@nu.no
Mobil: 401 72 666

Innlandet:
Eirin Hovde Åmodt
Epost: innlandet@nu.no
Mobil: 468 55 896

Student:
Emil Nygård Eik
Epost: studentrep@nu.no



Leder i Natur og Ungdom:
Therese Hugstmyr Woie
E-post: theresew@nu.no
Mobil: 907 27 377